Zostań SKIN EKSPERTEM!

Misją Skin Eksperta jest nauczenie każdej kobiety świadomej i skutecznej pielęgnacji skóry. Aby wcielić misję w życie, niezbędna jest większa ilość skin ekspertów.

Koniecznie sprawdź, czy to coś dla Ciebie!

Czy szukam właśnie Ciebie? TAK, jeśli:

 • Masz biznes związany z wyglądem/zdrowiem skóry – jesteś kosmetyczką, kosmetologiem albo pracujesz w innej, pokrewnej dziedzinie i chcesz rozwinąć swój biznes.
 • Mieszkasz i pracujesz w jednym z dużych miast, innym niż stolica: Kraków, Gdańsk (Trójmiasto), Lublin, Katowice, Łódź, Poznań, Wrocław, Szczecin
 • Twoją pasją jest pomaganie innym w walce o piękną skórę.
 • Masz wiedzę na temat kosmetyków i ich składów, którą chcesz zdecydowanie pogłębiać; planujesz rozwijać się w tym kierunku.
 • Chcesz rozwijać się naukowo i biznesowo
 • Chcesz współpracować ze znaną marką i stabilnym partnerem biznesowym.

Co możesz zyskać?

 • Know-how oparte na wieloletnim doświadczeniu. Otrzymasz całą moją wiedzę i warsztat pracy, potrzebne Ci do bycia prawdziwym, skutecznym, polecanym Skin Ekspertem, który potrafi w kilka tygodni (miesięcy) zmienić czyjeś życie na piękniejsze 🙂 To wiedza i umiejętności na całe życie.
 • Sprawdzoną i opatentowaną metodę pracy z klientkami. Skin Ekspert to nie tylko biznes, ale także skuteczne i oparte o badania procedury związane z diagnostyką i doborem pielęgnacji.
 • Po szkoleniu otrzymasz certyfikat zaświadczający, że jesteś prawdziwym Skin Ekspertem. Twoje dane znajdą się na stronie skinekspert.com i wszystkich informacjach w social mediach. Pod parasolem znanej już marki Skin Ekspert będziesz korzystać z jej wizerunku oraz możliwości. To zobowiązuje do jakości, ale również sprawia, że stoi za Tobą sprawdzona, polecana marka, która regularnie pojawia się w mediach.
 • Klientów. W chwili obecnej pracuję z klientkami z całej Polski, mam też wiele zapytań o miastach w których zaczynamy rekrutację. Po zakończonym szkoleniu i certyfikacji, każde pytanie o konsultacje w danym mieście zostanie przekierowane do Ciebie, a Twoje dane znajdują się na stronie i materiałach na social mediach, czyli realnie zyskujesz nowych klientów na wyjątkową usługę jaką jest Skin Ekspert. Będziesz pracowała z klientkami, które uwierzyły w markę Skin Ekspert, co rozwinie także Twój biznes.
 • Pieniądze. W tym momencie 1godz. konsultacja w miastach poza Warszawą to 400 zł. W trakcie programu dopasujemy usługę Skin Ekspert jak najlepiej do Twojego biznesu (cena, połączenie z obecnymi usługami).
 • Fascynujący i satysfakcjonujący zawód. Będziesz pomagać ludziom wyglądać i czuć się świetnie! Skin Ekspert to nie tylko specjalistka od kosmetyków, ale też pocieszycielka, spowiedniczka i sojuszniczka w walce o piękno. Otrzymasz mnóstwo podziękowań od wdzięcznych kobiet, które nie będą wiedzieć, jak wcześniej żyły bez Ciebie!
 • Marketing i PR. Będziesz oficjalnie polecana we wszystkich materiałach reklamowych i na stronie skinekspert.com. Jako Skin Ekspert regularnie udzielam się w mediach, pojawiam się w prasie i telewizji, jestem jurorem w konkursach (np. Qltowy Kosmetyk), daję prelekcje, występuję na konferencjach – to gwarantuje reklamę także Twojemu salonowi.

Czego oczekuję?

 • Profesjonalizmu – będziesz budować wizerunek Skin Eksperta i pracować tak na moje, jak i na Twoje imię. To duża odpowiedzialność. Możesz liczyć na moją pomoc w diagnozie i ustalaniu pielęgnacji, ale nie możesz wprowadzać klientek w błąd!
 • Mindsetu, czyli sposób myślenia, podejście do klienta – Skin Ekspert to kompleksowe (holistyczne) podejście. Ciągle się dokształcamy, by wiedzieć jak reagować na nowe trendy, by wiedzieć co nowego zostało odkryte w funkcjonowaniu skóry, by jak najlepiej dopasować pielęgnację do potrzeb skóry klientki. To ciągłe poszukiwanie wiedzy i nowych rozwiązań, więc jeśli wolisz proste, standardowe rozwiązania i uważasz, że czas nauki masz już dawno za sobą, nie zgłaszaj się do projektu.
 • Wiedzy o skórze i kosmetykach – zanim odbędziemy rozmowę kwalifikacyjną, poproszę Cię o wypełnienie wstępnego testu. Nie chcę sprawdzać Twojej wiedzy czy odpytywać Cię, to nie ten etap. Chcę zobaczyć Twoje podejście do problemów skórnych, bo ono jest najważniejsze. O co chodzi w podejściu? Czy szukasz przyczyny czy rozwiązujesz problem ?.  Otrzymasz ode mnie mnóstwo konkretnej wiedzy, ale musi ona trafić na solidny i podatny grunt – kosmetyki muszą być Twoją prawdziwą pasją, a analiza składów powinna być Twoim podstawowym nawykiem!
 • Atrakcyjnego miejsca – Skin Ekspert to luksusowa usługa, która wymaga odpowiedniej oprawy. Najchętniej nawiążę współpracę z osobami, które mają zaplecze w postaci własnego, atrakcyjnego wizualnie salonu czy gabinetu.

Jak zostać Skin Ekspertem?

Skontaktuj się ze mną na adres rekrutacja@skinekspert.com, odpowiadając na dwa pytania:

Dlaczego chcesz być Skin Ekspertem?
Jakie masz doświadczenie w branży beauty?

Wkrótce skontaktuję się ze wszystkimi kandydatkami spełniającymi wymagania, prosząc o wypełnienie wstępnego testu wiedzy. Do usłyszenia!